تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
حمل خرده بار به عراق
چت روم
ایمن بار
Bitmain antminer ks3
چاپ ساک دستی پلاستیکی
برتر سرویس
لوله بازکنی در کرج
خبر

انواع دیزل ژنراتور

شنبه 22 ارديبهشت 1403انواع دیزل ژنراتور برق رسانی به مراکز صنعتی و تجاری در شرکت دیزل ژنراتور tsaco ارائه می شود. تفاوت عملکرد و ساختار فنی و کیفی محصول مورد نظر مصرف کنندگان در هنگام خرید احساس می شود. مجموعه چای ها با در نظر گرفتن انتظارات کاربران، اطلاعات کاملی در مورد انواع دیزل ژنراتورها، کاربردها و مزایای آن ها ارائه می دهد. خرید آسان و لذت بخش این محصول با قیمت مناسب کاری است که با مراجعه به سایت فروش تساکو قابل انجام است.

دیزل ژنراتور چیست؟

موتور دیزل و ژنراتور برق از اجزای مهم دیزل ژنراتور هستند. این محصول برای تولید برق استفاده می شود. ویژگی منحصر به فرد این دستگاه امکان تولید برق از انرژی مکانیکی را فراهم می کند. برق تولیدی این محصول برای کلیه مراکز صنعتی، تجاری و تولیدی مصرف می شود. در صورت عدم دسترسی به برق شهری و صنعتی، استفاده از این دستگاه اولین و بهترین گزینه برای استفاده از برق با هر ظرفیتی است. برای مطالعه بیشتر در مورد دیزل ژنراتور اینجا را کلیک کنید.

انرژی مکانیکی با چرخش شفت موتور دیزل در تعداد دورهای بسیار بالا تولید می شود. ژنراتور الکتریکی دستگاه مورد نظر، انرژی مکانیکی شفت را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. موتور دیزلی مورد استفاده در این تجهیزات همیشه توانایی چرخش شفت را با استفاده از سوخت مایع یا گاز به دست می آورد. دیزل ژنراتور در ابعاد و اندازه های مختلف موجود است که دارای توان خروجی متغیر می باشد. بنابراین می توان این محصول را با توجه به نوع کاربری مکان مورد استفاده و یا فعالیت مورد نظر با توجه به ظرفیت تولید برق و ابعاد آن تهیه و مورد استفاده قرار داد.

انواع دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتورها (دیزل ژنراتور) بسته به نوع فعالیت، مدت زمان کار و همچنین قدرت تولید برق در انواع مختلفی تولید می شوند. این محصول در سه نوع مختلف ارائه شده است که ساختار فنی متفاوتی دارند. عملکرد هر چهار نوع ژنراتور به فعالیت دیزل بستگی دارد. در مورد انواع دیزل ژنراتور بیشتر بخوانید.

ژنراتور اضطراری

این مدل محصول زمانی استفاده می شود که نیاز فوری به برق وجود داشته باشد و دسترسی به برق ثابت به طور ناگهانی و اجتناب ناپذیر قطع شود. قابلیت های سفارشی سازی این محصول امکان شروع فعالیت ها، تولید برق و اتصال به تجهیزات و سیستم های الکتریکی را با قطع کامل برق شهر فراهم می کند. این مدل دستگاه در محیط های پزشکی و صنعتی مانند بیمارستان ها و کارخانه ها کاربرد دارد.

ژنراتور دائمی

این مدل فعالیت مستمر و دائمی دارد. از این نوع ژنراتور برای تامین برق نیروگاه های دیزلی و مکان هایی که دسترسی کامل به برق شهری ندارند استفاده می شود. درباره دیزل ژنراتور دائمی بیشتر بدانید.

اولین ژنراتور

این نوع ژنراتور را می توان در شرایطی مشابه ژنراتورهای اضطراری با ساعات کار استاندارد در سال و در شرایطی که می توان بدون محدودیت زمانی از آنها استفاده کرد (مشابه ژنراتورهای دائمی).

مزایای دیزل ژنراتور چیست؟

مزایای هر یک از دیزل ژنراتورهای مختلف بسته به ساختار و عملکرد آنها متفاوت است. مزایای این دستگاه را می توان در دو حوزه فنی و اقتصادی طبقه بندی کرد. مزیت هر یک از قسمت های ذکر شده در انتخاب مدل و نوع دیزل ژنراتور نقش بسزایی دارد. به طور کلی این محصول دارای مزایای زیر است:

امکان استفاده از دستگاه در مناطق مختلف جغرافیایی

برق با کیفیت خوب تولید شده در سطوح مختلف توان

امکان اتصال به شبکه برق به صورت سفارشی و اتوماتیک

از نویز و لرزش بسیار کم بهره مند شوید

استفاده از مقدار متعادل سوخت برای تولید حداکثر قدرت

یک واحد ذخیره سازی سوخت استاندارد وجود دارد

توانایی کار به صورت دائم یا موقت در صورت نیاز

امکان تنظیم آسان طراحی فنی و عملکرد خود

منبع مطمئن برق در مواقعی که به آن نیاز دارید

برای نصب از یک مکان بیرونی یا داخلی استفاده کنید

طراحی ساده و پیچیده ای دارد

عمر طولانی و نگهداری آسان

ارائه مقادیر زیادی برق در ولتاژ و فرکانس مناسب

محبوب ترین انواع موتورهای دیزلی هستند

برندهای دیزل ژنراتور با شهرت جهانی در بازار داخلی نیز به فروش می رسند. برندهای معتبر جهانی به دلیل ساختار فنی معمولی و کیفیت عالی این دستگاه شناخته شده اند. بهترین دیزل ژنراتورها در این زمینه عبارتند از:

برند کامینز آمریکا (معروف ترین برند در ایران)

برند پرکینز در انگلستان (با صد سال سابقه تولید)

برند ژاپنی میتسوبیشی (با بهترین کیفیت در ژاپن)

برند ولوو پنتا سوئد (مناسب برای کارهای اضطراری)

برند هیوندای دوسان کره جنوبی (جدید اما اصلی)

برند جهانی AXA بسته بندی کننده تمامی برندهای موفق فوق الذکر می باشد

 برچسب ها : ,
 
Blogtez